• Намалена цена
  • Ново
Дизајнер Перница Покрива Европската Цветни Украси Перница Случај регулируема Облегалка 45*45см Памук, Лен Оркестарот Дома Lumbar Перница Опфаќа
zoom_in

Дизајнер Перница Покрива Европската Цветни Украси Перница Случај регулируема Облегалка 45*45см Памук, Лен Оркестарот Дома Lumbar Перница Опфаќа

DEN 163.00 239.52

Износот
check Това е достапна


Црвената телефонска говорница Кралицата Часовник Црвени усни печати перница покрие Дома декоративни фрли перница случај
Ако сакате да разменувате објекти што сте го добиле,ве молиме контактирајте со нас во рок од 7days од денот на приемот на нарачката.Треба да се плати за дополнителни такси,и одржување на објекти задржи враќа во првобитната состојба.Ако производот има каков било квалитет проблем,Ние offr целосна наплата. Ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој.Срдечно ве покануваме да оставите позитивен фидбек и за нас, доколку сте задоволни со нашата предмети.Ние навистина се надевам оу допаѓа.Ако не сте задоволни со тоа,ве Молиме e-mail на нас.Ние ќе се потрудиме да ја услугата од 24 часа.
Ве молиме не двоумете се да не контактирате Доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Ние ја прифати кредитни картички,Вестерн Union, Paypal.Можете да изберете еден од нив да плати за тоа.
(1)П : Што е стандардна големина?
A : Сите перници се рачно изработени, па така не може да биде 1-2cm отстапување.
(2)П : Слики и Перница ќе има разлика?
A : боја ќе биде мала различни од слики, becasuse на слики беа земени под различни светлосни услови.
(3)П : Како можам да знам дали објектите ќе бидат испратени до мојата адреса?
А Ние брод на светот ! Ако не сте сигурни дека вашето место, може да биде deliveried или не, pls се чувствуваат слободни да истрага нас пред да се одржи редот.
.(4)П : Како можам да се направи исплата за мојата цел?
А : Можете да направите исплата на Aliexpress како трети лица така што се обезбедени. Па без разлика кој метод на плаќање што го користите, ќе се плаќаат со Зачувам. Тоа значи ние(продавачот) може само да добиете вашите пари кога ќе(купувачот) ја прими стоката и го потврдите на испорака. Кога ќе се направи исплата на Aliexpress, можете да го користите кредитна картичка, T/T(трансфер), moneybook, Western Union.
(5)П : Може ли да се купи на различни модели во едно време?
A : Да, ние може да се комбинираат на пратки пред тоа беше испратен надвор.
(6)П : Колку време е потребно да брод на мојата адреса?
1. Нашите превозот ракување цената вклучува поштарина, материјали за пакување, преработка и административни трошоци.
2. Цел(и) ќе биде предаден во рок од 2 работни дена по плаќање завршен.
3. Цел(и) ќе се испраќаат преку воздухопловната, воздух парцела или други услуги. Време на испорака нормално е :
(1) сад, Канада, Велика Британија и Австралија : 10-20 дена.
(2) Франција, Германија и Шпанија : 15-25 работни дена.
(3) Други земји : 20-35 работни дена.

Големина:
45cm
Обликот:
Плоштад
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Стил:
Обична
Материјал:
Лен / Памук
Шаблон Тип:
Растенијата
Број На Модел На:
n0004
is_customized:
Yes
Шема:
Печатени
Техника:
Рачно изработени
Бренд Име:
Pumelo Дрво
Unpick и Измијте:
Пренослив и Перат
Пополнување:
не вклучуваат core за перница маска
Техника:
Ткаени
Обликот:
Плоштад
Големина:
45*45CM
Затворање:
Скриени Zip
Број На Модел На:
n0004
Место на Потекло:
CHIAN
Пакет:
opp

Слична стока во категоријата..