• Намалена цена
  • Ново
Тропски Растенија Дланка Лист Зелени Лисја Monstera Перница Покрива Hibiscus Цвет Перница Покрие Декоративни Беж Лен Перница Случај
zoom_in

Тропски Растенија Дланка Лист Зелени Лисја Monstera Перница Покрива Hibiscus Цвет Перница Покрие Декоративни Беж Лен Перница Случај

DEN 163.00 239.52

Износот
check Това е достапна


Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас. - Ви благодарам Забелешки : 1 : Сите перница се рачно изработени може да биде 1-2cm отстапување постои. 2 : имаме вкупно две големини на располагање. тоа е 40 x40cm, 45x45cm ,сите тие се невидливи патент дизајн и не се внатре. 3 : ние може да costom направени како ќе барање, ве молиме, контактирајте со нашата служба за корисници за да оставите порака.
Ставка Опис
Многу убава и уникатен дизајн памук, лен перница маска, направен од висок квалитет , дебели природен памук, лен ткаенини. Тоа не е само многу удобна, но, исто така, совршен за апликации на чаир, троседот, автомобил, седиште декорација на перница капак. Опис Одличен подарок за парови, пријатели, семејства, итн Додадете атмосфера во вашата куќа Невидливи патент на долната страна на перница покрие Издржлив материјал, лен ви даде чувство на природата и слободни Идеален декорација за book store, автомобил, кафуле, канцеларија, дома, итн Големина : 40 40cm x 45 x 45cm Материјал : Памук, лен Боја : Како слики show Note : Перница не е вклучена. Сигурен сум дека тоа право нешто што треба сега. Не двоумете се, понудата сега и никогаш да не пропуштиме. Ќе добиете парцела содржи како што е подолу. Вклучени 1 x Перница Покрие Пратката 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. 6. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите! ВраќањеНаплата 1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. 2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. 3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.

Големина:
45cm WT0028
Употреба:
Декоративни
Материјал:
Полиестер / Памук
Стил:
Обична
Број На Модел На:
WT0028
Шаблон Тип:
Растенијата
Обликот:
Плоштад
is_customized:
Yes
Шема:
Печатени
Техника:
Рачно изработени
Бренд Име:
Pumelo Дрво
боја:
боја
Обликот:
Плоштад
Техника:
Плетени
Употреба:
Седиште,Декоративни,Чаир,Автомобил
Шема:
Печатени
Број На Модел На:
перница маска
Шаблон Тип:
тропски перница
Стил:
декорација tropicale
Стилот 1:
тропски coussin
Стил 2:
тропски перници дома декор

Слична стока во категоријата..