• Намалена цена
  • Ново
Моден Стил Висок Квалитет Дома Декор Перница Покрие Декоративни Паун Пердув Печатени Фрли Pillowcase Cojines Almofada
zoom_in

Моден Стил Висок Квалитет Дома Декор Перница Покрие Декоративни Паун Пердув Печатени Фрли Pillowcase Cojines Almofada

DEN 163.00 239.04

Износот
check Това е достапна


Божиќ Фестивал Dachshund Перница Покрие Среќен Роденден Колбас куче навлаки за Деца Подарок Спалната соба Троседот Декорација 45 X45cm
Опис : перница маска е направена од Памук Ткаенини,со една добра пропустливост,На перница поклопецот е прифатлива,издржливи и ефективни.
кој изгледа повеќе уметнички и може да не спречи од гребење. Памук &Полиестер Ткаенини е исто така еден вид на меки материјали,
кој ви даде удобен живот.
Покрај тоа,убава модел изгледа повеќе елеганција и врвот одделение.
Карактеристики :
1. Висок Квалитет
2. Моден дизајн,шарени и прекрасни модели декорирате вашиот дом повеќе фантастична
3. Издржливи и отпор soiling,лесен за чистење
4. Удобно и Мека, тоа ќе направи да имаат добар одмор
5. Добра Пропустливост
6. Милувам, за дома, спална соба, соба, канцеларија, кафуле, итн.
Спецификација :
Материјал : Памук & Полиестер
Големина : Плоштадот : 45 CMX45 CM
Модел : како на сликата прикажани
Боја : Мулти-боја(како на сликата прикажани)
Боја : Мулти-боја(како на сликата прикажани)

Големина:
450mmx450mm L376
Обликот:
Плоштад
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Материјал:
Полиестер / Памук
Број На Модел На:
j(19)
Бренд Име:
Лута племето
is_customized:
Yes
Стил:
Жакард
Шема:
Печатени
Шаблон Тип:
Печати
Употреба:
ад/подарок
Техника:
Nonwoven
Употреба:
Седиште,Декоративни,Чаир,Автомобил,almofadas decorativas
Големина:
45cmx45cm
Име:
capa де almofada
Шаблон Тип:
Игра на Престоли Троседот Декоративни перница покрива
Користете 3:
Среќен Божиќ , Божиќ Декоративни
боја:
како Слика
Обичај:
Yes
Keywrod 1:
перница залив
Keywrod 2:
Дома Декор Перница Маска
Keywrod 3:
Висок Квалитет Дома Декор Перница Маска

Слична стока во категоријата..