• Намалена цена
  • Ново
Дома Декор Emboridered Перница Покрие Морнарица морска ѕвезда Школка Платно Перница Случај Памук Suqare Везови Перница Покрие 45x45cm
zoom_in

Дома Декор Emboridered Перница Покрие Морнарица морска ѕвезда Школка Платно Перница Случај Памук Suqare Везови Перница Покрие 45x45cm

DEN 638.00 911.52

Износот
check Това е достапна


започнете
крајот
Дома Декор Emboridered Перница Покрие Морнарица морска ѕвезда Школка Платно Перница Случај Памук Suqare Везови Перница Покрие 45x45cm
Материјал : 100% Памук Шема : Везени, везови дизајн декоративни проверка на перница (само едната страна има Emboridery Шема, на другата страна е бела) Форма : Плоштадот Техника : Ткаени Употреба : Автомобил, Чаир, Декоративни, Седиште Тежина : 150g~190g/парчиња Варира со дизајни за Апликација : Одговара За Домаќинство,Автомобил,Хотел и Кафе Бар Декорација,Свадба Перење Метод : Ладно Вода се Миеле Со Рака Пакет се вклучени : 1 парче перница случај ( не се вклучени перница внатрешен)
Напомена :
Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење.

Употреба:
Стол,Седиште,Украсни
Бренд Име:
efundeal
Шаблон Тип:
Геометриски
Материјал:
Полиестер / Памук
Шема:
Извезена
Обликот:
Плоштад
Стил:
Обична
Број На Модел На:
Сива Розова
Техника:
Ткаени
is_customized:
Yes
Материјал:
Платно/Памук
боја:
Морнарица/Бела
Големина:
45x45cm
Стил:
Вез
Обликот:
Плоштад
Шема:
Геометриски
Карактеристики:
Zip Отвори
Употреба:
Дома Декор, Кафе Бар,

Слична стока во категоријата..