• Намалена цена
  • Ново
Животно Перници Геометрија Мачка Еднорог Пингвин Перница Опфаќа Цртан филм Слон Троседот Подароци Фрли Перница Покрива 45X45 Лен Кул
zoom_in

Животно Перници Геометрија Мачка Еднорог Пингвин Перница Опфаќа Цртан филм Слон Троседот Подароци Фрли Перница Покрива 45X45 Лен Кул

DEN 159.00 177.12

Износот
check Това е достапна


Животно Перници Геометрија Мачка Еднорог Пингвин Перница Опфаќа Цртан филм Слон Балон Лав, Тигар Koala Еж Троседот Подароци Фрли Перница Покрива 45 X45 Лен Кул
·Точка Име : Цветен булдог Перница маска
·Материјал : Лен/Памук
·Големина : 17.7x17.7inch (43cmx43cm)
·Облик : Плоштад
·Затворање : Скриен патент
·Пакет се вклучуваат : 1 парче на перница поклопец (перница внатрешна не е вклучена)
·Боја : Дизајн е само на едната страна, боја на задната страна е беж, не чиста бела.
·Големина : Прирачник за мерење ве Молиме овозможи 1-3cm разлики, ви благодариме за вашето разбирање .
Забелешка : Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
Добредојдовте на dropship,изменуваат,трговија на големо,ОЕМ
Ако имате било какви прашања во врска со нашите производи или транзит, контактирајте со нас ве молам.
I. Дигитално печатење,моделот е јасно
II.Еден двострано печатење
III.Невидливи патент
Ве молиме имајте во предвид : Мажите-направени дефекти не се гарантира , како што се на штета по употребата, вода demage и така натаму.
Ако не сте задоволни со вашите елементи , можете да разменувате објектот , но купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот.
Ако сакате да ја размена на неисправни или погрешно превозот предмети , можете да направите како оваа :
Step1 : E-mail на нас во рок од 7working дена или разговор со нас од страна на Трговија Менаџер
Step2 : Испрати фотографии до нас за проблемите на предмети или нешто друго детали
Step3 : Враќање на предмети за нас со следење на број , а потоа ние ќе испорака право објект до вас веднаш .Ако заменетата не е достапно ,тогаш целосна наплата ќе бидат издадени со оригиналниот метод на плаќање .
Вашата поддршка и доверба е најголем поттик за нас :
Ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги , ве молиме љубезно да потрае неколку минути да се остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди, ние со задоволство ќе го стори истото за вас
Ако сте незадоволни со нашите објекти и услуги , ве молиме не двоумете се да контактирате со нас за да добиете подобро решение пред да остави негативни повратни информации , ние ќе се обидеме потрудиме да ви обезбеди најдобра услуга.
Можете да контактирате со оставање на порака на Aliexpress или ни e-mail ;
Ние ќе ви одговори е-мејл или порака во рок од 24 часа во работни денови , 36hours на викенд

Големина:
45 x 45 cm
Употреба:
Стол,Седиште,Автомобил,Украсни
Број На Модел На:
AX9648
Техника:
Рачно изработени
Стил:
Обична
Бренд Име:
Шарени Булдог
Шема:
Печатени
Обликот:
Плоштад
is_customized:
Yes
Шаблон Тип:
Животните
Материјал:
Полиестер/
Употреба:
headboard
Материјал:
Полиестер лен
Големина:
17.7 inch
ткаенина боја:
Беж
Поддршка:
Се прилагодите,на големо,пад на превозот
Use1:
Декоративни,Столот,Подот,Постелнина,Партија,Бар, шопинг центар
Use2:
Божиќ,Дома,Хотел,Столче, Кино
Тип:
Перница Маска,Перница Маска,Седиште Перница Маска
внатрешна:
Не пополнување
Модел 1:
Поларна Мечка Toucan Кит
Шема 2:
Шапка Елени Полжави Фокс

Слична стока во категоријата..