• Намалена цена
  • Ново
Насликани Фокс Диносаурус Носорог Перница Покрива Читање Книги Печатени Дома Декор Студија Симпатична Канцеларија Pillowcase Фрли Перница Опфаќа
zoom_in

Насликани Фокс Диносаурус Носорог Перница Покрива Читање Книги Печатени Дома Декор Студија Симпатична Канцеларија Pillowcase Фрли Перница Опфаќа

DEN 168.00 239.52

Износот
check Това е достапна

Насликани Фокс Диносаурус Носорог Перница Покрива Читање Книги Печатени Дома Декор Студија Симпатична Канцеларија Pillowcase Фрли Перница Опфаќа опис на Производот : 1. Невидливи патент на дното на осигурување. 2. Шема од една страна, беж боја, од друга страна. 3.Сите перници се рачно изработени, не може да се 1-2cm отстапување постои. 4.Објектот содржат само перница капак. Внатре додатен НЕ е вклучена. 5.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, се следи светлината контрастот и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на веб-сајтот е фото и вистинскиот објект. Производ Детали Слики
Ние сме една фабрика. Ние секогаш се придржуваат до најдобрите производи и услуги за вас и вашите пријатели. Каде што ќе купат производите на компанијата имаат проблеми со квалитетот, ве молиме да се земе слики на нас по приемот во рок од седум дена, ќе се ре-испратете бесплатен вашиот омилен производ, кој е нашата заложба.
ЗАБЕЛЕШКА : Добредојдовте На Големо И Прилагодување 3 D Печатење Перница Капак. Ве Молиме Да Користите Шопинг Кошничка За Да Додадете Стоки, Поголема Цел, Поголем Попуст!!!!!
1. Во светот превозот. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас како е можно поскоро. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :

Големина:
45X45cm
Употреба:
Стол,Автомобил,Седиште,Украсни
Број На Модел На:
A9395
Техника:
Рачно изработени
Обликот:
Плоштад
Стил:
Обична
Шаблон Тип:
Писмо
is_customized:
Yes
Материјал:
Лен / Памук
Шема:
Печатени
Бренд Име:
Mycojines
Употреба:
Bookcase
Материјал/Материјал во боја:
Полиестер Лен/Беж
Поддршка:
Се прилагодите,на големо,dropshipping
Големина:
17.7*17.7 inch and 11.8*19.69 inch
ОТВОРЕТЕ:
невидливи патент
Use1:
Декоративни,Столот,Подот,Постелнина,Партија,Бар
Use2:
Божиќ,Дома,Хотел,Столче
Тип:
Перница Маска,Перница Маска,Седиште Перница Маска
внатрешна:
Не пополнување
Модел 1:
Цртан филм книга цвет трева пеперутка ѕвезда розова кафе
Шема 2:
Банана Фокс Пердув Очила Камера Стрелките На Диносаурус Носорог

Слична стока во категоријата..