• Намалена цена
  • Ново
Цртан Филм Ликовите Перница Покрие Модел Лен Декоративни Патување Вратот Поп-Арт Фрли Перница Случаи Опфаќа Столче Дома Декор
zoom_in

Цртан Филм Ликовите Перница Покрие Модел Лен Декоративни Патување Вратот Поп-Арт Фрли Перница Случаи Опфаќа Столче Дома Декор

DEN 132.00 216.48

Износот
check Това е достапна


Цртан Филм Ликовите Перница Покрие Модел Лен Декоративни Патување Вратот Поп-Арт Фрли Перница Случаи Опфаќа Столче Дома Декор

Големина:
450mm*450mm, 550mm*550mm
Употреба:
Стол,Автомобил,Седиште,Украсни
Обликот:
Плоштад
Стил:
Обична
Број На Модел На:
007
Бренд Име:
wsryxxsc
Шаблон Тип:
Писмо
Техника:
Плетени
is_customized:
Yes
Материјал:
Лен / Памук
Шема:
Печатени

Слична стока во категоријата..