• Намалена цена
  • Ново
Нордиските Стил Едноставна Бела Фрли Навлаки За Виолина Пијано Музички Ноти Троседот Дома Декорација Полиестер Праска Кожата Перница Маска
zoom_in

Нордиските Стил Едноставна Бела Фрли Навлаки За Виолина Пијано Музички Ноти Троседот Дома Декорација Полиестер Праска Кожата Перница Маска

DEN 144.00 204.96

Износот
check Това е достапна


Нордиските Стил Едноставна Бела Фрли Навлаки За Виолина Пијано Музички Ноти Троседот Дома Декорација Полиестер Праска Кожата Перница Маска 1. Перници големина 45СМ×45СМ (Рачно изработени од 1 до 2 cm грешка) 2. Перница поклопецот е еден двострано печатење, 3.Без додатен, 4. Со цел да се задржи свежа боја,Тоа е подобро да додадете сол во водата за вашата прва машина за перење. (Ние сме една мала тајна,ние може да DIY.) Производ Детали Слики

Големина:
45x45cm
Употреба:
Стол,Седиште,Автомобил,Украсни
Број На Модел На:
T5610
Материјал:
Кадифени Ткаенини
Техника:
Рачно изработени
Обликот:
Плоштад
Стил:
Обична
Бренд Име:
Шарени Булдог
is_customized:
Yes
Шема:
Печатени
Шаблон Тип:
Животните
Материјал:
Полиестер праска кожата
Поддршка:
Се прилагодите,на големо,dropshipping
Големина:
17.7inch
ОТВОРЕТЕ:
Zip
Use1:
Декоративни,Столот,Подот,Постелнина,Партија,Бар
Use2:
Божиќ,Дома,Хотел,Столче,Фестивал
Тип:
Перница Маска,Перница Маска,Седиште Перница Маска
внатрешна:
Не пополнување
боја:
Шарени,Црна,Бела
Шема:
Виолина, пијано, музички инструменти, музички ноти,

Слична стока во категоријата..