• Ново
Новата Сорта 45x45cm Бела Фрли Перница Случаи Сина Солидна основа Дома Спалната соба Троседот во дневната Соба Dorm Подароци Оркестарот Перница Покрива
zoom_in

Новата Сорта 45x45cm Бела Фрли Перница Случаи Сина Солидна основа Дома Спалната соба Троседот во дневната Соба Dorm Подароци Оркестарот Перница Покрива

DEN 204.96

Износот
check Това е достапна


Новата Сорта 45x45cm Бела Фрли Перница Случаи Сина Солидна основа Дома Спалната соба Троседот во дневната Соба Dorm Подароци Оркестарот Перница Покрива 1. Перници големина 45СМ×45СМ (Рачно изработени од 1 до 2 cm грешка) 2. Перница поклопецот е еден двострано печатење, 3.Без додатен, 4. Со цел да се задржи свежа боја,Тоа е подобро да додадете сол во водата за вашата прва машина за перење. (Ние сме една мала тајна,ние може да DIY.) Производ Детали Слики

Големина:
45x45cm
Употреба:
Стол,Автомобил,Седиште,Украсни
Материјал:
Кадифени Ткаенини
Техника:
Рачно изработени
Број На Модел На:
T5601
Обликот:
Плоштад
Стил:
Обична
Бренд Име:
Шарени Булдог
is_customized:
Yes
Шема:
Печатени
Шаблон Тип:
Животните
Материјал:
Полиестер праска кожата
Поддршка:
Се прилагодите,на големо,dropshipping
Големина:
17.7inch
ОТВОРЕТЕ:
Zip
Use1:
Декоративни,Столот,Подот,Постелнина,Партија,Бар
Use2:
Божиќ,Дома,Хотел,Столче,Фестивал
Тип:
Перница Маска,Перница Маска,Седиште Перница Маска
внатрешна:
Не пополнување
боја:
Шарени,Црна,Бела
Шема:
Авион сина солидна основа

Слична стока во категоријата..