• Намалена цена
  • Ново
Перница Покрие Сликарство Цвеќиња Печатење Лен Фрли Перници Покрива Троседот Стол Перница Случај Дома Декоративни Pillowcase decorativos
zoom_in

Перница Покрие Сликарство Цвеќиња Печатење Лен Фрли Перници Покрива Троседот Стол Перница Случај Дома Декоративни Pillowcase decorativos

DEN 238.00 383.52

Износот
check Това е достапна


Перница Покрие Сликарство Цвеќиња Печатење Лен Фрли Перници Покрива Троседот Стол Перница Случај Дома Декоративни Pillowcase decorativos
[Внимание] : item содржат само перница капак. Перница Јадро НЕ е вклучена.
[Материјал] : 100% природни Нови Згусне Лен Памучна Ткаенина . [Size] : Секој покрие мерки околу 17.7"x17.7" (45см x 45cm) [Тежина] : За 110g/pc [Попуст] : Пред страна печатени, задната страна е чиста коноп боја. [Патент] : Невидливи zip затворање. [ Миење температурата ] : Под 40°C. (помалку од 86 °F) Ве Молиме Имајте На Ум 1.Мала варијација на бојата може да постои поради различни компјутерски монитор и светлина. 2.Сите перници се рачно изработени, не може да се 1-2cm отстапување постои. 3.Моделот е печатена, од една страна,задната страна е чиста коноп боја. 4.Објектот содржат само перница капак. Внатре додатен НЕ е вклучена. 5.Ве молиме да се мијат овие опфаќа sepapately од друга облека. Со цел да се задржи свежа боја,Тоа е подобро да додадете сол во вода за вашата прва машина за перење.
Производ Фотографии

Големина:
45x45cm
Употреба:
Декоративни,Автомобил,Чаир
Стил:
Обична
Материјал:
Лен / Памук
Техника:
Ткаени
Обликот:
Плоштад
is_customized:
Yes
Шаблон Тип:
Флорални
Шема:
Печатени
Број На Модел На:
SMT0749ZT
Употреба:
Дома,Троседот, Хотел, Столче, Кат
перница од тип:
Перница покрие/перница случај
Големина:
45x45cm / 30x50cm
Пополнување:
не вклучувајќи јадрото
Применливи Троседот:
Пресек Троседот
Применливи Луѓе:
Универзална
Печати Област:
Предната страна печатени, празно задната страна
Чистење метод:
Пренослив и Перат
Одржување:
Висат да се исуши, да се избегне триење и присилува

Слична стока во категоријата..