• Намалена цена
  • Ново
Нордиските Dachshund Бул Terrior Кучиња Кутре Печати Троседот Фрли Перница Дома Декорација Симпатична Куче Се Соочува Печати Автомобил Перница Перница Покрива
zoom_in

Нордиските Dachshund Бул Terrior Кучиња Кутре Печати Троседот Фрли Перница Дома Декорација Симпатична Куче Се Соочува Печати Автомобил Перница Перница Покрива

DEN 248.00 282.24

Износот
check Това е достапна


Нордиските Dachshund Бул Terrior Кучиња Кутре Печати Троседот Фрли Перница Дома Декорација Симпатична Куче се Соочува Печати Автомобил Перница Перница Покрива 45 X45cm
Белешки : Сите бели дел( празно дел) во фотографија, боја на вистински производи се природни лен боја, беж како погоре демонстрација фотографија.
1. Предмет : перница капак ( Не вклучува пополнување, внатрешен )
2. Материјал : памук, лен (машина за миење)
40% лен 30% памук и 30%полиестер
3. Големина : 45x45cm (17.5"x 17.5")
Ве молиме овозможи 2-3cm несовпаѓање се должи на рачно мерење.
4. Боја : како на фотографии (една страна печатење)
На една страна се печати, на другата страна е природен лен боја (беж, крим).
Ако треба и двете страни печатени, ве молиме контактирајте со нас за повеќе информации.
5 .Пакет : 1 перница капак (Без пополнување)
Препорачуваме 4pcs за средни троседот, 6pcs за големи димензии троседот. 2 парчиња за мала софа.
Зошто да го одберете нас? 1.Елегантен дизајн невидливи патент 2.Супериорен квалитет материјал( мие) 40% лен 30% памук и 30% полиестер 3.Напредна технологија на печатење, издржлив и не-одѕвонуваше во долго време и Зошто да не се направи свој уникатен перници/перници?? Да, може да се направи свој уникатен fatansy неверојатни перница перница покрие некогаш сте имале пред тоа.Она што треба да направите е да ни ги испратите вашите HD (high Definition) фотографии. Ние може да се направи една страна печати, два страна печати.(Промоција подароци,годишнина,реклама) MOQ : 10pcs ( Минимум за количина) . Ве молиме кликнете на сликата подолу за повеќе информации.
Руски купувачот ве молиме да се стави вашиот целосен назив ( име, средно име, презиме) и детални адреса( Стан Бр. Улица, Град,Регион и Држава) Инаку, вашиот пакет веројатно ќе се врати.
Ние ќе ги пренесе вашиот пакет по вашата исплата во 5 дена. Тоа може да потрае подолго време, ако треба да се прилагодите на вашите производи.
Се испорачуваат на руската Федерација обично трае околу 45-60 дена.Ве молиме да се свесни за долгите време пред цел.
Ако сте задоволни со мојата објекти и услуги, ве молиме да ми корист за да се остави позитивен фидбек. Вашиот добар фидбек е многу ценет.

Големина:
450mm*450mm
Обликот:
Плоштад
Употреба:
Декоративни,Седиште,Автомобил,Чаир
Стил:
Обична
Бренд Име:
moodcome
Материјал:
Лен / Памук
Број На Модел На:
dachshund
Техника:
Ткаени
is_customized:
Yes
Шема:
Печатени
Шаблон Тип:
Животните
Употреба:
Софа
Стил:
Цртан филм
Патент:
Невидливи
Фронтална Боја:
како фотографии
Грб боја:
Природни лен боја

Слична стока во категоријата..