• Намалена цена
  • Ново
Светла за Миење Млазницата За Хонда SPIRIOR 2010-2012 ГОДИНА CU1 CU2 За Спогодба Евра 76885-TL0-S01 76885TL0S01
zoom_in

Светла за Миење Млазницата За Хонда SPIRIOR 2010-2012 ГОДИНА CU1 CU2 За Спогодба Евра 76885-TL0-S01 76885TL0S01

DEN 742.00 882.72

Износот
check Това е достапна


Светла за Миење Млазницата За Хонда SPIRIOR 2010-2012 ГОДИНА CU1 CU2 За Спогодба Евра 76885-TL0-S01 76885 TL0 S01
За Хонда SPIRIOR 2010-2012 ГОДИНА CU1 CU2 За Спогодба Евра

Тип На Објект:
Перач На Автомобили
Бренд Име:
YAOPEI
Објектот Ширина:
5cm
Објектот Висина:
4cm
Објектот Должина:
20cm
Име На Модел:
76885-TL0-S01
Објектот Тежина:
0.15kg
Тип На Мотор:
Индукција На Моторни
Вклучи Додатоци:
No
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
испорака:
брза испорака
Автомобил Производител:
За Хонда
Производителот Дел Број:
76885-TL0-S01
Состојба:
Нови
Гаранција:
Yes
Осветленост Дел Број:
76885TL0S01
Површина:
Висок квалитет
Тип:
Светла за миење капа
Земја/Регион на Производство:
Кина
Fitment Тип:
Директна замена

Слична стока во категоријата..