• Намалена цена
  • Ново
Модерните Големи Правоаголни Lusters Pendant Осветлување за трпезарија Ресторан, Бар Пост Модерна Виси Pendant Светилка Abajur
zoom_in

Модерните Големи Правоаголни Lusters Pendant Осветлување за трпезарија Ресторан, Бар Пост Модерна Виси Pendant Светилка Abajur

DEN 47580.00 63440.16

Износот
check Това е достапна


Купување Белешки
1. Pls воопшто не се ни лоши или неутрален повратни информации директно, како тоа не е ништо решено за вас, ако ви се исполнат на секој проблем, pls ни остави порака и да чекаат за нашите најдобри решение.
2. Сите пакети се проверуваат пред превозот, тоа е во добра состојба, ако сте примиле оштетениот пакет, pls не го потпише, и побара курир да ви даде штета извештај, а потоа да не контактирате, така што ние би можеле да се погледне во тоа и го применуваат за надомест на штета од курир . Ако не прашате за штета извештај, ние нема да бидат одговорни за било каква штета предизвикана од курир.
3. Pls воопшто не се отвори спор пред да контактирате со нас, кога ќе се отвори спорот, aliepxress тим ќе се вклучат во овој случај, тие ќе се реши без нашите потврда, и тие не може да се даде стручно решение за вас, затоа што тие не знаат ништо за осветлување поле. Ние веруваме дека сакате да го решите вашиот проблем правилно право? Контактирајте со нас за да се добие подобро решение.
4. Ние нема снабдување по продажба на услуги на лицето кое се отвора расправа, или дава неутрални или лоши повратни информации по случаен избор.
Нашата компанија се специјализираат во извозот на квалитетот на осветлувањето, апсолутно искрен операција.
1. Увозни давачки, даноци и други сопствени грешки трошоци не се вклучени во точка цена или превозот цена. Овие се купувачот одговорност. Pls проверете кај вашиот сопствен канцеларија за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред да ги купите. Ние би можеле да се пријават на пониска вредност да ви помогне да се избегнат некои даноци по вашето барање.
2. Ние ќе одлучи превозот метод за сите БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ наредби. Ако ви треба одредена превозот метод, pls ни остави порака кога ставање ред.
3. Нашата цел е да обезбеди добар квалитет производи за секој клиент. Сите наши производи се тестирани, се проверуваат и се спакувани во добра состојба, со соодветна резервни делови. Ако предмети сте примиле е дефектен, pls контактирајте со нас веднаш, ние ќе ви дадат најдоброто решение(ја замени или наплата)
4. Pls НЕ се отвори расправа, или напишете лошо или неутрален преглед директно, без било да се јавите. Имате нашите зборови тука : Сите проблеми може да бидат решени од страна на добра комуникација, се надеваме дека сите наши клиентот може да задоволни со нашите производи и услуги. Ако имате било какви проблеми околу нашите производи или услуга, ве молиме контактирајте со нас прв и ние ќе ви даде совршено решение.
Купувачите кои место цел ќе се смета дека се согласувате со овие услови & услови.

Wattage:
cool white light, warm white light
Големина:
L900 W420 H240mm
Тип На Објект:
Pendant Светла
Заврши:
Железо
Број на извори на светлина:
10~15
Бренд Име:
MEEROSEE
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Стакло,Железо
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Место:
Студија,Салон,Хотел, Сала,Господар Спална соба,други спални соби
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Број На Модел На:
MD85518
Стил:
Модерна
Абажур Боја:
Злато
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Техника:
обложено
Осветлување Област:
15-30square метри
База Тип:
Оптоварување
Е dimmable:
No
Материјал:
Метал
сертификација:
CCC
Гаранција:
1 години
Објектот:
led светла pendant
Материјал:
стакло, метал
боја:
Злато
led светло:
led светилка pendant
Напон:
110V-220V
Примена:
Дневна Соба, Трпезарија, Спална Соба, Ресторан
lampholder:
LED Светилки(Клин)
Обликот:
Креативни Виси Светилка
боја на светлина:
Топло бела светлина или Ладно бела светлина

Слична стока во категоријата..