• Намалена цена
  • Ново
Бесплатен Превозот D42cm Шарени Стил Бохемија Pendant lamp, E27 LED Село Pendant Светлина 110V~220V Кристал Decora Pendant Светилка
zoom_in

Бесплатен Превозот D42cm Шарени Стил Бохемија Pendant lamp, E27 LED Село Pendant Светлина 110V~220V Кристал Decora Pendant Светилка

DEN 7005.00 7373.76

Износот
check Това е достапна

Бесплатен Превозот D42cm Шарени Стил Бохемија Pendant lamp, E27 LED Село Pendant Светлина 110 V~220 V Кристал Decora Pendant Светилка
Купи Упатство
1. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса и вашето целосно име правилно, така што ќе може да ја прими стоката на време
2. Стоката се превезува по уплатата примена. Ве молиме организира плаќањето наскоро откако ќе поставите цел, ви благодариме!
3. Ние и ветуваме дека ние проверка на стоката пред да се испорача.
4. Онлајн бесплатен превозот цена само вклучува производот трошоци и курир слободни . Online цената не вклучува било данок или прилагодено царинење надоместокот што може да бидат наметнати во клиент на државата. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне да добиете на стоки, но ние не сме одговорни за тоа.
За Квалитетот
ние се направи лустерот со Кина прво одделение K9 кристал , ние гаранција 1 година за вас .Ако ви треба било резервни делови , pls ќе треба да ги сноси превозот цена .
Обично сме нормални праќање 1% кристална топка за дополнителни резервни делови, ако најдете било дел скршени , pls кажете ни и испрати јасна слика , а потоа ние ќе го реши проблемот за вас како е можно поскоро .
ако не знаете како да го инсталирате , pls проверите на нашата настава на состојба прво , ако се уште постои прашање ,pls ни кажете или да побара стручен електричар на вашата страна.
За цена
Нашата цена вклучуваат производот трошоци и товарни цената на купувачот земјата .И на клиентите треба плаќате данок и должност задолжен во локалниот обичај .
За испорака
Ние често се обезбеди Кина Пост Воздух бесплатен превозот за повеќето земји , тоа може да се постигне на клиентите страна 15~25 дена по превозот .Ние исто така, обезбеди DHL или FEDEX пратката за земјите кои горно полнење преземени од страна на купувачот ако има потреба, Но поглед Јужна Америка земји и Русија ,многу скапо товарни бесплатно , тоа зависи од нарачка и потоа да одлучи .
За повратни информации
Pls ни помогне да се потврди, да ја прими стоката и, исто така, ја напуштат повратни информации откако ќе проверка на стоката .Тоа е многу важно за вашето добро повратни информации за поддршка на нашата работа .Вашиот среќен шопинг е на нашите работни целна цело време.
Ние секогаш се обезбеди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг тука. Ви благодариме!

Wattage:
11-15W
Емитуваат Боја:
топло бела
Тип На Објект:
Pendant Светла
Заврши:
Железо
Број На Модел На:
SY1033/3L
Број на извори на светлина:
3
Место:
Хотел, Сала,Студија,Салон,Господар Спална соба,други спални соби,Хотел Соба
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Бренд Име:
Златниот Пат
База Тип:
E27
сертификација:
RoHS,CCC,CE
Осветлување Област:
5-10square метри
Напон:
90-260V
Техника:
Насликани
Гаранција:
3Years
Е Светилки Вклучени:
Yes
Материјал:
Кристално
Стил:
Арт Деко
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
Инсталација Тип:
синџир pendant
Абажур Боја:
црвена,црна
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
No
Тело Материјал:
Кристал, Стакло, Железо
Примена:
Кревет Во Соба

Слична стока во категоријата..