• Ново
Пост-модерни креативни виси прстени led лустерот мека дизајн модел ресторан, кафе дневна лустери
zoom_in

Пост-модерни креативни виси прстени led лустерот мека дизајн модел ресторан, кафе дневна лустери

DEN 26400.00

Износот
check Това е достапна

Драги пријатели : Ние ќе се обидеме потрудиме да ја заврши пакет за да се избегне уништување,ако товарот е оштетен во транзит,ние ќе ја слободно,ве молиме проверете стоки внимателно ,ако товарот е оштетен, се поврзеш со пост канцеларија или на логистичка компанија во време за снимање ,и тогаш контактирајте со нас,ние ќе испрати во прв пат. Во ова време ве молиме да не се спомене спор, ако во рок од три работни дена ние не го препрати нови додатоци, тогаш можете да поднесете спорови, ви благодариме!

Боја На Каросеријата:
D30 H86CM
Тип На Објект:
Pendant Светла
сертификација:
ЕМК,CQC,LVD,CCC,CE
Број на извори на светлина:
1
Е Светилки Вклучени:
No
Место:
Хотел, Сала,Студија,Салон,Господар Спална соба,други спални соби,Хотел Соба
Стил:
Модерна
Тип На Прекинувач:
Допрете On/Off Прекинувач
Гаранција:
1years
Напон:
90-260V
Техника:
Насликани
Број На Модел На:
a1102
Инсталација Тип:
кабелот pendant
Материјал:
Стакло Камен
Извор На Светлина:
LED Светилки
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
No
Осветлување Област:
3-метри 5square

Слична стока во категоријата..