• Ново
30cm Круг, 70cm Правоаголник Црн или Бел метал насликал Таванот Плоча за DIY Pendant Осветлување Додатоци
zoom_in

30cm Круг, 70cm Правоаголник Црн или Бел метал насликал Таванот Плоча за DIY Pendant Осветлување Додатоци

DEN 2313.60

Износот
check Това е достапна

Информации За Производот Технички Детали Ставка Тежина :
1.5-1.8 КГ Производ Димензии
: како на сликата
Реден број на модел :
YY-676800 Боја :
црна/бела Стил модерен Материјал метал Извор на Енергија E27 MAX 1*40 W Напон
110-240v ве молиме оставете порака што треба напон стандардни откако ќе поставите цел
Време на испорака
Во принцип,пратката ќе испорака до вашата адреса во рок од 15-35 дена,но можеби малку доцнење поради фестивал дена или голема промоција дена како 11.11,Pls се разбере.
Превозот политика Бидете сигурни дека ќе се обезбеди уредна достава на адреса и тел. Сите стоки само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале. Ве молиме изберете еден од превозот услуги сакате. Царина
Ве молиме љубезно ве молиме оставете порака дека колку што треба ни да пишувам за декларираната вредност,откако ќе го поставите цел,
ако ние го напишете премногу висока исто како и на трошоците ќе се вистински платени за ламба ,можеби ќе треба да плаќате Царина од царинската afteryou примена на стоки. Ние може да обезбеди фактура за вредноста која треба.
Политика за наплата Ако поради некоја причина не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена. Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати & размена на настава. Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки. Повратни информации, Ние им даде на 5 ѕвезди повратни информации за сите на нашите клиенти откако тие се предмети. Ако постои било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас, ние веднаш ќе се справи со ова прашање, да ни даде можност да ви даде подобра проектот и на цената повторно. * Голема трговија на големо цел е прифатливо и цената е да се преговара, ве молиме контактирајте со нас за детали * 100% со Добар квалитет! Најниска Цена! Добредојдовте на Мало и Големо!
Внимание
tten WE УКАЖУВААТ на тоа ИНСТАЛАЦИЈА ОД ЛИЦЕНЦИРАН ЕЛЕКТРИЧАР. Оваа тела е оценет за : (1) за 40-вати максимална Тип сијалица (не се вклучени). ПРЕДУПРЕДУВАЊА : 1. За безбедна и сигурна инсталација, ве молиме да се осигурате дека електрична кутија на која ова
тела ќе бидат монтирани е правилно спроведен на структурните член на зградата.
2. Сите жици се поврзани. Кога распакување, да се биде внимателен да не се повлече со жици како лоша
конекцијата може да резултат.
3. Не поврзувајте електрична енергија до вашите тела е целосно состави.
4. За да го намалите ризикот од пожар, електричен шок или лична повреда,
секогаш исклучете ги и отстранете тела и оставете ја да се излади пред замена на сијалица.

Тип На Објект:
Pendant Светла
Заврши:
Железо
Осветлување Област:
10-15square метри
Број на извори на светлина:
1
Е Светилки Вклучени:
No
Стил:
Модерна
Место:
Хотел, Сала,Студија,Салон,Господар Спална соба,други спални соби,Хотел Соба
Материјал:
Метал
База Тип:
E27
Техника:
обложено
сертификација:
RoHS,CCC,CE
Абажур Боја:
Бела,Црна
Напон:
90-260V
Број На Модел На:
YY-676800
Извор На Светлина:
LED Светилки
Бренд Име:
Newrays
Гаранција:
3 Години
Извор На Енергија:
AC
Е dimmable:
No
Инсталација Тип:
NO
Тип На Прекинувач:
Без Да Се Префрлите
боја:
црна/бела
Стил:
Модерна
Примена:
дневната соба/спалната соба/ресторан/менза/хотел

Слична стока во категоријата..