• Намалена цена
  • Ново
Набљудувач Нерѓосувачки Челик Пеперутка Шарм Ѓердан за Неколку Љубовници, Мода Лето Накит за Денот на Вљубените Подароци
zoom_in

Набљудувач Нерѓосувачки Челик Пеперутка Шарм Ѓердан за Неколку Љубовници, Мода Лето Накит за Денот на Вљубените Подароци

DEN 175.00 194.40

Износот
check Това е достапна


Набљудувач Нерѓосувачки Челик Пеперутка Шарм Ѓердан за Неколку Љубовници, Мода Лето Накит за Денот на Вљубените Подароци

Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Симпатична/Романтичен
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
28*31mm
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
љубителите'
Бренд Име:
Набљудувач
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Тип На Објект:
Ѓердани
Функција:
Декорација
Објектот:
pendant ѓердан
боја:
Злато, челик
Поддршка На Големо:
Да, Голема Цел, Голем Попуст, Контактирајте со нас
Occassion:
Годишнина, Ангажирање, Подароци,Партија
Класа:
Висок квалитет
Тежина:
20g
дизајн:
Пеперутка
Тип:
неколку пеперутка ѓердан
Пакет:
opp вреќа поединечно
Стил:
пеперутката неколку ѓердан

Слична стока во категоријата..