• Намалена цена
  • Ново
Дами Домот Гранка Лист Pendant Ѓердан CZ Јасно Темперамент Накит Изјава Макси Јака Жените Булчински Bijoux Додатоци
zoom_in

Дами Домот Гранка Лист Pendant Ѓердан CZ Јасно Темперамент Накит Изјава Макси Јака Жените Булчински Bijoux Додатоци

DEN 104.00 129.60

Износот
check Това е достапна


Дами Домот Гранка Лист Pendant Ѓердан CZ Јасно Темперамент Накит Изјава Макси Јака Жените Булчински Bijoux Додатоци
Материјал : Бакар
Тип : CZ Бамбус Лист Ѓердан
Облечен Повод : Булчински Туш,Ангажирање,Забава,Свадба,Роденден,Секојдневно,Божиќ,Ноќта На Вештерките,Thankgiving
Подарок За : Најдобар пријател, Љубовник,Жени, Мажи, Девојки, Мајката, Семејството, Децата, Неколку

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Обликотшема:
Растенијата
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Бренд Име:
CAVSUAT
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
CZ Бамбус Лист Ѓердан
Pendant Големина:
33x10mm
Компатибилност:
колиер femme
Функција:
макси ѓердан
боја:
злато/platinum
Пакување:
Картичка (Ние го прифаќаме прилагодено)
дизајн:
Ние може да направи прилагодено производи
Повод:
Булчински Туш,Ангажирање,Забава,Свадба,Роденден,Секојдневно,Божиќ
Подарок за:
Најдобар пријател, Љубовник,Жени, Мажи, Девојки, Мајката, Семејството, Децата, Неколку
Должина:
36+7cm

Слична стока во категоријата..