• Намалена цена
  • Ново
10pcs/многу Злато Оригами Срце Ѓердан За Жените Chocker Ketting Нерѓосувачки Челик Синџир Љубов Pendant Ѓердан Неколку Накит
zoom_in

10pcs/многу Злато Оригами Срце Ѓердан За Жените Chocker Ketting Нерѓосувачки Челик Синџир Љубов Pendant Ѓердан Неколку Накит

DEN 821.00 912.00

Износот
check Това е достапна


dianxiaobao_1

Pendant Големина:
како Слика
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Обликотшема:
Срцето
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Бренд Име:
ETCAVCE
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
CP00437
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
is_customized:
yes
Синџир должина:
36+7cm
MOQ:
10pcs
Стил:
Тренди,Класичен,Романтични,Симпатична,Панк,Boho
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердан,Макси Ѓердан

Слична стока во категоријата..