• Намалена цена
  • Ново
Бисер Ѓердани Жена 925 Сребрен Шарм Круг 10мм Бисер Pendant Ѓердан Sterling Silver Луксузни Накит Дарот На Љубовта
zoom_in

Бисер Ѓердани Жена 925 Сребрен Шарм Круг 10мм Бисер Pendant Ѓердан Sterling Silver Луксузни Накит Дарот На Љубовта

DEN 723.00 1417.44

Износот
check Това е достапна

Бисер Ѓердани Жена 925 Сребрен Шарм Круг 10мм Бисер Pendant Ѓердан 100% Sterling Silver Луксузни Накит Дарот На Љубовта 100% Sterling Silver 100% НОВИ

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
HN0045
Бренд Име:
DOTEFFIL
Бисер Форма:
Nearround
Стил:
Симпатична/Романтичен
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Pendant Големина:
30.00*20.00 mm
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Обликотшема:
Цвет
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Материјал:
бисер
Синџир Тип:
Вода-бран Синџир
Функција:
добро здравје
Име на производ:
925 Sterling Silver Мода Шарм Ѓердан
Пакување:
сомот торба
За превозот:
Бесплатен превозот
100% sterling silver:
Yes
ѓердан големина:
18 инчи
Заменик камен:
1.00 mm
бисер камен:
10.00 mm

Слична стока во категоријата..