• Намалена цена
  • Ново
Кул Нинџа Shuriken Pendant Ѓердани Машки Кожа Ѓердан Прилагодливи Кожа Синџир Рок Мажите Накит
zoom_in

Кул Нинџа Shuriken Pendant Ѓердани Машки Кожа Ѓердан Прилагодливи Кожа Синџир Рок Мажите Накит

DEN 95.00 120.00

Износот
check Това е достапна


Опис На Производот :
Име : Кожа Хривнија
Материјал : Кожа + Алуминиумски
Квалитет : 100% Сосема Нов Висок Квалитет
Shippment>>
1, Ние ќе го организира превозот за вас во рок од 3 дена откако ќе го извршите плаќањето.
2, Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус или Yanwen Економски Воздух Mail(можете да платите за прошири товар за други начини).
3, >=5$, слободни sihip преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail или Ali Express Стандард на Превозот.
4, Кога вкупно наредби се повеќе од $180, стоката ќе се испраќаат преку брза пошта".
Повратни информации>>
1, Вашите Повратни информации е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!
2, Ние секогаш се понуди најниска цена за најдобри стока и услуга за вас.
3, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален или негативен фидбек. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!
Здраво, пријатели, имаат нешто треба, само да не контактирате!!

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Хип/Рок
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Обликотшема:
Геометриски
Пол:
Мажи
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Метали Тип:
Бакар
Број На Модел На:
MN02
Бренд Име:
Fgifter
Pendant Големина:
Машки Кожа Ѓердан
Материјал:
кожа
Функција:
Крстот Ѓердани
Должина:
18-35cm
Стил:
Pendant Ѓердани
style2:
Машки Кожа Ѓердан

Слична стока во категоријата..