• Намалена цена
  • Ново
Shuangshuo Трендовски Долго Гром Ѓердан Жените Домот Молња Ѓердани & Приврзоци Долг Синџир На Ѓердан Ѓердан Накит
zoom_in

Shuangshuo Трендовски Долго Гром Ѓердан Жените Домот Молња Ѓердани & Приврзоци Долг Синџир На Ѓердан Ѓердан Накит

DEN 68.00 90.72

Износот
check Това е достапна


Материјал : Бакар
Боја : Злато/Сребрена (Другите бои може да се сопствени направени)
Пакет : 1pc/картичка/opp вреќа
Време на испорака : 2-7 работни дена
Вашите дизајни и wholesales се добредојдени
Повеќе Квантитет Повеќе Попуст
Сите Продукции се Директно од Нашата Фабрика

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
ѓердан
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Функција:
Расположение Tracker
Pendant Големина:
како Слика
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Shuangshuo
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердани & Приврзоци:
ѓердан
ѓердан ѓердан:
pendant ѓердан
Моќ Ѓердан:
синџир ѓердан
Ѓердан:
бисер ѓердани
ѓердан жени:
Ѓердани & Приврзоци
Бисери ѓердан:
мажите ѓердан
жените ѓердан:
изјава ѓердан
chocker:
долг ѓердан
Гроздобер Ѓердан:
сребрен ѓердан
етничките ѓердан:
ѓердан мажи

Слична стока во категоријата..