• Намалена цена
  • Ново
крило гадост tak Гроздобер Долг Ѓердан Pendant За Жени 4 Боја Boho Tassel Ѓердан За Жените Геометриски Акрилик Накит трговија на Големо
zoom_in

крило гадост tak Гроздобер Долг Ѓердан Pendant За Жени 4 Боја Boho Tassel Ѓердан За Жените Геометриски Акрилик Накит трговија на Големо

DEN 190.00 200.16

Износот
check Това е достапна


Добредојдовте во мојата продавница,Ние сме фабрика директни продажби. Постојат многу извонредни продукти во мојата продавница,ве молиме да Користите категории за да видите повеќе.
Сакате да имате среќен шопинг!
Производ функција :
Ние сме имитација на накит производителот и трговија на големо
1-материјалот може да бидат различни легури.
2-Со одличен занает.
3-Ние сме нови стилови секој месец дизајниран надвор.
4-Со одличен занает.
1.за олово и никел слободни 2.фер добар квалитет крило гадост tak Гроздобер Долг Ѓердан Pendant За Жени 4 Боја Boho Tassel Ѓердан За Жените Геометриски Акрилик Накит трговија на Големо Снабдувач Ветување Пакет : Сите накит ќе биде внимателно
спакувани и испратени до вас во безбедна состојба. Секој објект со opp пакување. Спецификација : Ако имате посебни инструкции за својата цел како што dropshipping инструкции и подарок цел, ве молиме контактирајте со нас и ние сме среќни да ви помогнат! Ако имате било какви други прашања во врска со било кој од нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.
1. Ние зависи од нашите клиенти задоволство да се успее. Ние негува секој клиент.
Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
2. Ако сте задоволни со предмети и нашите услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ја напушти
ни позитивни повратни информации со 5 ѕвезди , ние со задоволство ќе го стори истото за вас.
3.Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации.
Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука.
Ви благодариме за разбирањето!
4. Враќање клиенти се даде поголема попусти, како и прилично подароци на
благодарност.
1.Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас!
2.Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака на Aliexpress Trade Manager или e-mail за нас!
3.Па ве молиме контактирајте со нас во секое време.
фабрика

Должина:
88CM
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Pendant Големина:
13.3 cm
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Материјал:
Акрилик
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Линк Синџир
Бренд Име:
крило гадост tak
Стил:
Гроздобер
Број На Модел На:
WN03067
Функција:
Период Tracker
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Функција:
NO
Компатибилност:
NO
Услуга:
Dropshipping
Накит Тип:
Писмо Ѓердан
топла продажба:
Chokers Ѓердани

Слична стока во категоријата..