• Намалена цена
  • Ново
Моден 5X8 Кристално Стакло Со Злато Рамен Круг Синџир се Поврзете со кристално капка Pendant Ѓердани Жените Ласо Ѓердани
zoom_in

Моден 5X8 Кристално Стакло Со Злато Рамен Круг Синџир се Поврзете со кристално капка Pendant Ѓердани Жените Ласо Ѓердани

DEN 301.00 509.76

Износот
check Това е достапна

Совршен сјајна. Одличен квалитет. ОЕМ е добредојден. Парична казна изработка
По продажбата и повратни информации
Вашето задоволство е афирмација на нашата работа.Тоа е нашата голема извршување. Ако сте задоволни со нашите производи ќе нареди, ве молиме оставете позитивни повратни информации. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор!
Големи нарачки
Големи купувачи може да контактирате со нас за големи нарачки, ќе им понуди најевтина цена за вас во прв пат
Плаќање
Зачувам е безбедно за двете купувачи и продавачи, ние recommond можете да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,Moneybookers,Виза,Мастеркард,Western union итн.
Ако имате потреба да користите други плаќања на,ве молиме слободно да не контактирате по е-пошта или пораки.
Ние ќе испорака на стоката да ви откако пристигна пари
Испорака
Ние препорачуваме превозот метод што се наведени на страната
Се разбира, можете исто така да изберете побрзо превозот метод,и превозот цена ќе се додаде. ние ќе ја цитираше најниска цена на CPAM(Кина Пост Воздух Mail),EMS,DHL,FEDEX,ТНТ, итн за да можете да изберете.
Ако сакате ни да брод на пакет преку посебен начин, како "кина пост бавен начин",ве молиме контактирајте со нас.
Пакет ќе бидат испратени во 2~5 дена, некои предмети треба повеќе време да се произведуваат,pls се разбере и да се обиде да го научат тоа од нас!
За Нас
Hongen додаток е веледрогерија, специјализирана во производство и продажба на видови на модата jewelries и додатоци, облека, додатоци и украси. Ние сме силен тим да понуди висок квалитет на производите и одлична услуга; ние продаваме нашите производи во целиот свет со брза испорака и совесни за пакување. Добредојден за да ги видите нашите производи преку нашата продавница, ќе видите многу убави производи.
Сакате да имате добар шопинг тука и имаат пријатен ден!!

Главниот Камен Боја:
бела, сива, светло сина, црна, црвена
Должина:
single length
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Материјал:
Кристално
Пол:
Жените
Pendant Големина:
2-6cm
Бренд Име:
MOODPC
Стил:
Чешка
Синџир Тип:
Линк Синџир
Метали Тип:
бакарни легури
Обликотшема:
Капка Вода
Број На Модел На:
2
is_customized:
Yes
Функција:
2

Слична стока во категоријата..