• Намалена цена
  • Ново
dongsheng рачно изработени Celtics Јазол Срцето Pendant Ѓердан Антички Сребрена Боја Нордиска Викинг Срцето Pendant Ѓердан За Мажи Жени
zoom_in

dongsheng рачно изработени Celtics Јазол Срцето Pendant Ѓердан Антички Сребрена Боја Нордиска Викинг Срцето Pendant Ѓердан За Мажи Жени

DEN 67.00 96.00

Износот
check Това е достапна


Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Обликотшема:
Животните
Бренд Име:
dongsheng накит
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Број На Модел На:
DS
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Pendant Големина:
50cm
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој

Слична стока во категоријата..