• Намалена цена
  • Ново
Нејзините Сирена Нешто Pendant Шарм Ѓердан Подарок Накит 10Pcs/Многу,#LN340
zoom_in

Нејзините Сирена Нешто Pendant Шарм Ѓердан Подарок Накит 10Pcs/Многу,LN340

DEN 150.00 157.92

Износот
check Това е достапна


Синџир Должина : 45СМ Pendant Висина : 22mm Грижа информации : "Тоа е Сирена Нешто" Накит е деликатна..ве молиме НЕ затегнување, се повлече на вашиот ѓердан. Тоа нема да се држи до тоа!
Можете да полски вашиот ѓердан користејќи мека памучна крпа, не користете било какви средства за чистење агенти. Не спреј вашиот ѓердан со парфем, очила или други хемикалии. Не се носат во туш, или базен или додека си спие. Ве молиме однесувајте се кон вашиот предмет со нега.

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
LN340
Обликотшема:
Круг
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Пол:
Жените
Pendant Големина:
22mm
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Oralevin
Метали Тип:
Бакар
Синџир Тип:
Линк Синџир
Функција:
моден накит
Синџир должина:
18inch
Бесплатни Express:
Цел над $150
Прифати Прилагодено Дизајн:
ве молиме контактирајте со нас
Најголемиот Дел Цел:
прифатете

Слична стока во категоријата..