• Намалена цена
  • Ново
Шарм Влакно Ѓердан Црни Кристали, 2018 Нова Мода 925 Фунта Сребрен Накит Луксузен Подарок За Дама Жените Девојки
zoom_in

Шарм Влакно Ѓердан Црни Кристали, 2018 Нова Мода 925 Фунта Сребрен Накит Луксузен Подарок За Дама Жените Девојки

DEN 366.00 704.64

Износот
check Това е достапна


За Производот
Ditheism Накит се Nickle & Доведе Слободни. Ние како Иницијатор и Поддржувач на Светот животната Средина-Пријателски Накит.
Вистински Злато Позлата
Ditheism Накит Се Вистински Злато Позлата Не Хемиски Злато.Позлата Со Три Пати на Злато Позлата.Дебелината на Позлата е Далеку Повеќе Од Истата Индустрија.
Germarny Полирање Технологија Ditheism Накит Полирање Машина е Увезена Од германски. Секој Производ е Полиран во 360 степени.Површина е Мазна и Беспрекорна.
Испраќање Време
Ние ќе Испраќање на Вашите Нарачки во Рок од 5 Работни Дена Откако ќе Добиете Потврда на Уплатата Од Aliexpress.Во Текот На Кинески Државни Празници, Ние Може Да Се Прошири На Превозот Време Конкретно.
За Голема Количина Цел, ве Молиме Контактирајте со нас за да ја Проверите Акции Пред да се Направи Исплата. Ние Може да Потрае Подолго Време За Подготовка на Големи Количество Наредби И ќе Ви овозможи да Знаат На Specifictime Потребно.
Превозот Метод
Ние Обично Ќе Обезбеди Бесплатен Превозот Ali Express Стандард Превозот, Кој Обично Трае 15-35 Работни Денови За Испорака. Превозот Преку EMS,DHL,UPS-от или FEDEX Се исто Така Достапни Ако Сакате Да ја Платите Дополнителна наплата или Вашата Нарачка Стигнат до Голем Износ.Ако Вашата Стока Се Пропуштени или се Оштетени.Ве молиме Контактирајте со Нас Слободно ПОБРЗО.

Должина:
70cm, 45cm, 55cm, 60cm, 90cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Ditheism
Обликотшема:
Круг
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
Шарм Влакно Ѓердан Црна Кристално
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Кристално
Синџир Тип:
влакно
Пол:
љубителите'
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
Шарм Влакно Ѓердан Црна Кристално
is_customized:
Yes
Компатибилност:
Шарм Влакно Ѓердан Црна Кристално
Функција:
Шарм Влакно Ѓердан Црна Кристално

Слична стока во категоријата..