• Намалена цена
  • Ново
Линк Синџир Ѓердан Црна CZ Пердув , 2018 Нова Мода 925 Фунта Сребрен Накит Европската Панк Подарок За Мажи Жени Момче Девојки
zoom_in

Линк Синџир Ѓердан Црна CZ Пердув , 2018 Нова Мода 925 Фунта Сребрен Накит Европската Панк Подарок За Мажи Жени Момче Девојки

DEN 469.00 901.44

Износот
check Това е достапна


За Производот
Ditheism Накит се Nickle & Доведе Слободни. Ние како Иницијатор и Поддржувач на Светот животната Средина-Пријателски Накит.
Вистински Злато Позлата
Ditheism Накит Се Вистински Злато Позлата Не Хемиски Злато.Позлата Со Три Пати на Злато Позлата.Дебелината на Позлата е Далеку Повеќе Од Истата Индустрија.
Germarny Полирање Технологија Ditheism Накит Полирање Машина е Увезена Од германски. Секој Производ е Полиран во 360 степени.Површина е Мазна и Беспрекорна.
Испраќање Време
Ние ќе Испраќање на Вашите Нарачки во Рок од 5 Работни Дена Откако ќе Добиете Потврда на Уплатата Од Aliexpress.Во Текот На Кинески Државни Празници, Ние Може Да Се Прошири На Превозот Време Конкретно.
За Голема Количина Цел, ве Молиме Контактирајте со нас за да ја Проверите Акции Пред да се Направи Исплата. Ние Може да Потрае Подолго Време За Подготовка на Големи Количество Наредби И ќе Ви овозможи да Знаат На Specifictime Потребно.
Превозот Метод
Ние Обично Ќе Обезбеди Бесплатен Превозот Ali Express Стандард Превозот, Кој Обично Трае 15-35 Работни Денови За Испорака. Превозот Преку EMS,DHL,UPS-от или FEDEX Се исто Така Достапни Ако Сакате Да ја Платите Дополнителна наплата или Вашата Нарачка Стигнат до Голем Износ.Ако Вашата Стока Се Пропуштени или се Оштетени.Ве молиме Контактирајте со Нас Слободно ПОБРЗО.

Должина:
70cm, 45cm, 55cm, 60cm, 90cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Ditheism
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Метали Тип:
Сребро.
Број На Модел На:
Линк Синџир Ѓердан Црна CZ Пердув
Материјал:
Кубен Циркони
Пол:
љубителите'
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Пердув
Стил:
Панк
Pendant Големина:
Линк Синџир Ѓердан Црна CZ Пердув
Синџир Тип:
Линк Синџир
Компатибилност:
Линк Синџир Ѓердан Црна CZ Пердув
Функција:
Линк Синџир Ѓердан Црна CZ Пердув

Слична стока во категоријата..