• Намалена цена
  • Ново
Кристал Гроздобер Метал Tassel Ѓердан DIY Копчето Накит 18mm На Bloomer Snap Приврзоци Ѓердан Snap Накит За Жените
zoom_in

Кристал Гроздобер Метал Tassel Ѓердан DIY Копчето Накит 18mm На Bloomer Snap Приврзоци Ѓердан Snap Накит За Жените

DEN 66.00 74.40

Износот
check Това е достапна


Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Обликотшема:
Круг
Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
Одговара 18MM прилепува
Број На Модел На:
NA080
Метали Тип:
Цинк Легура
Функција:
Расположение Tracker,Спиење Tracker
Материјал:
Метал
Стил:
Чешка
is_customized:
Yes
Бренд Име:
На bloomer
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Моден трендовски романтичен
Is_customized:
Yes
Повод:
Партија,Свадба,Роденден,Годишнина,Подарок,Дневна
квалитет:
Висок квалитет
бои:
како Слика

Слична стока во категоријата..