• Намалена цена
  • Ново
Balibali Мода Pompom Школка Pendant Ѓердани Жените Влакно Изјава Ѓердан Чистење Центри Полу-скапоцени камења Tassel Накит
zoom_in

Balibali Мода Pompom Школка Pendant Ѓердани Жените Влакно Изјава Ѓердан Чистење Центри Полу-скапоцени камења Tassel Накит

DEN 303.00 594.72

Износот
check Това е достапна


Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Balibali
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Метали Тип:
Никој
is_customized:
No
Синџир Тип:
влакно
Број На Модел На:
N-B0401
Стил:
Чешка
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Pendant Големина:
78cm
Обликотшема:
буда

Слична стока во категоријата..