• Намалена цена
  • Ново
НОВА мода година Namaste Јога накит, кристално Зен-нп Гроздобер pendant ѓердан, Ѓердани HZ1
zoom_in

НОВА мода година Namaste Јога накит, кристално Зен-нп Гроздобер pendant ѓердан, Ѓердани HZ1

DEN 40.00 71.52

Износот
check Това е достапна


Бренд Име:
HZSHINLING
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Панк
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Стакло
Број На Модел На:
FT
Обликотшема:
Круг
Pendant Големина:
25mm
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
No
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
Никој
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден

Слична стока во категоријата..