• Намалена цена
  • Ново
Ѓердани рачно изработени накит личност сина mandala ѓердан pendant шарм хена јога нп симбол на Зен Будизмот HZ1
zoom_in

Ѓердани рачно изработени накит личност сина mandala ѓердан pendant шарм хена јога нп симбол на Зен Будизмот HZ1

DEN 40.00 71.52

Износот
check Това е достапна

Известување начин : 1. Фабрика Цена гаранција дека нашите производи се од фабрики, а потоа со брод до вас, да заштедите многу пари за вас. 2. 100% сигурна и безбедна ве молиме да се чувствуваат слободни да се купи на интернет третина од трети лица за плаќање услугата ќе гаранција и на нашите права. 3. Одличен услуги на клиентите ако имате било какви прашања за вашата нарачка, ве молиме разговор со нас онлајн. Ви благодариме за вашата поддршка! Ѓердани рачно изработени накит личност сина mandala lotus ѓердан pendant шарм хена јога нп симбол Зен Будизам
Превозот
Внимание, Ве Молам! Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. Ве молиме да бидете трпеливи! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната. Тоа може да трае околу 10 до 30 работни дена за испорака. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата помеѓу нас, ви благодариме за вашиот Околу НАС Нашата Фабрика се наоѓа во Кина. Во моментов, да се Почитуваат на деловната филозофија на "прв клиент, квалитетни и евтини" , ние нудиме на нашите клиенти со квалитет на услуги.
Ние може да обезбеди висок квалитет и прифатлива цена на производот. Вие сте добредојдени да ги нарачате.
Враќање Политика
Ако сакате да ја смените објекти примени, мора да контактирате со нас
во рок од 7 дена од денот на приемот на нарачката. и треба да се плати за
дополнителни трошоци. Најважно е предмети треба да се задржи во
оригиналниот статус. Ви благодариме.
Повратни информации
Како вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис. Кога трансакцијата е затворена, срдечно ве покануваме да оставите позитивен фидбек и за нас, доколку сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ние ќе ги остават позитивен фидбек на сите наши вид купувачи. Ви благодариме.
Ви благодариме за гледање нашата продавница, се Надевам дека ќе имате добро време!!!
'

Бренд Име:
HZSHINLING
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Класичен
Синџир Тип:
Линк Синџир
Материјал:
Стакло
Број На Модел На:
FT
Обликотшема:
Круг
Pendant Големина:
25mm
Функција:
Расположение Tracker
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
No
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
Никој
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Метална боја:
Обложено бронза,Сребро Позлатен,Црна
Тип на Ѓердан:
Синџир & Pendant
ѓердан стил:
Уметничка Слика Стакло Cabochon Купола Ѓердан
Наслов:
личност сина mandala lotus ѓердан
Занает:
Калапи,Рачно Изработени
Endant Форма:
25ММ Cabochon Купола
Користете прилики:
Роденден,Подарок

Слична стока во категоријата..