• Ново
Рачен Печење Инка Алатки Тесто Крем, Чоколадо Течни Фармацевт Тесто Мувла Cookie Cupcake Палачинка Печење Алатки
zoom_in

Рачен Печење Инка Алатки Тесто Крем, Чоколадо Течни Фармацевт Тесто Мувла Cookie Cupcake Палачинка Печење Алатки

DEN 108.96

Износот
check Това е достапна


Рачен Печење Инка Алатки Тесто Крем, Чоколадо Течни Фармацевт Тесто Мувла Cookie Cupcake Палачинка Печење Алатки Карактеристики : многу корисни поддршка алатка. Ергономски дизајн за брзо ослободување справи. Трајни и високо-квалитетни, лесно да се задржи чиста и употреба. Направени од храна одделение пластичен материјал, безбедно и не им наштети на луѓето. Погоден за печење cupcakes, muffins, палачинки, doughnuts, итн. Опис : Широк отвор, се доволно големи за да се прелива тесто во голем сад за мешање. Тесто фармацевт ви помага да го раздавам совршен износ на тесто во секое време. Спецификација : Материјал : Пластични Инка големина : 9.8*1*13cm се Справи со должина : 14cm Боја : Бела Пакет се Вклучени : 1 x Печење Инка Алатка Белешки : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.

Бренд Име:
PREUP
Материјал:
Пластични
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
YY14300
Комплет Број:
1
Тип:
Печење & Тесто Алатки
Печење & Тесто Алатки Тип:
Печење Инка Алатка

Слична стока во категоријата..