• Намалена цена
  • Ново
Aomily Силикони Торта Мувла Фондан Мерење Лента За Торта Граница Декорација Поделба Владетел DIY Тесто Шеќер Занает Печење Алатки
zoom_in

Aomily Силикони Торта Мувла Фондан Мерење Лента За Торта Граница Декорација Поделба Владетел DIY Тесто Шеќер Занает Печење Алатки

DEN 96.00 112.32

Износот
check Това е достапна


Спецификации :
Име на производ : Фондан Владетел Лента за Торта Граница Декорација Мувла
Материјал : Храна Одделение Силиконски
Големина : 66*1.5 cm
Бои : Виолетова
Тежина : 38g
Пакет Се Вклучени :
1 x Силикони Торта Мерење Владетел
Карактеристики :
- Направени од храна одделение силиконски материјал,безбеден,хигиенски,трајни и еко-пријателски.
- Невкусна, не-токсични, флексибилни, отпорни на прашина, еднократно, не-стап и лесно да се чисти.
- Погоден за фондан,косата,торта граница декорација.
- Направете вашиот торта мерење чекор полесно и заштеда на време.
- Практичен и удобен за печење алатки за вас да се избере.
- Доволно долго за да се задоволат различните потреби.
- Идеален за домашна употреба или за комерцијална употреба.
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-2cm грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате.
Ве молам, разберете дека бои може да постои хроматските аберации како различни поставување на слики.

Бренд Име:
Aomily
Материјал:
Силикони
сертификација:
CIQ
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
Торта Мерење Владетел
Комплет Број:
1
Тип:
Печење & Тесто Алатки
Печење & Тесто Алатки Тип:
Торта Мерење Владетел

Слична стока во категоријата..