• Намалена цена
  • Ново
3pcs Цевки Шлаг Млазницата Поставите Крем Совети Торта Крем за Декорација Нерѓосувачки Челик Тесто Алатки 901 & 902 & 903
zoom_in

3pcs Цевки Шлаг Млазницата Поставите Крем Совети Торта Крем за Декорација Нерѓосувачки Челик Тесто Алатки 901 & 902 & 903

DEN 164.00 204.48

Износот
check Това е достапна

- Трајни, не-токсични, лесен за употреба и чиста. - Забава и неопходна алатка за да ги персонализирате и разубават вашиот омилен десерт. - Одлична Комплет за создавање на убава торта декорација! Тип : се Готви Алатки Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик Боја : Сребро Големина : Висина Прибл. 45.0 mm Дното со дијаметар од Прибл. 37.0 mm Пакет вклучуваат : 3 еез x Шлаг Цевки Млазницата
Ве молиме Имајте во предвид : Поради рака мерка, големината може да има 0.1-0.5 cm грешка Поради Различни Монитор, бојата може да има разлика Поради долгото време на превозот, објектот може да го оштети во транзит, ако објектот штета, pls контактирајте со нас прво, веднаш пред да ја напуштат повратни информации, ви благодариме за вашето разбирање.

Бренд Име:
LC СВЕТЛИНА КАБИНЕТ
Печење & Тесто Алатки Тип:
Млазницата
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
сертификација:
CIQ,ФДУ
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Број На Модел На:
KBHB0284
Комплет Број:
3
Тип:
Печење & Тесто Алатки

Слична стока во категоријата..