• Ново
ULKNN Силиконски Калап Фондан Чоколадо Торта Декорација За на Партијата Партии Фестивал Браун Чоколадо Мувла КАПРИЗ Печење Тесто Алатки
zoom_in

ULKNN Силиконски Калап Фондан Чоколадо Торта Декорација За на Партијата Партии Фестивал Браун Чоколадо Мувла КАПРИЗ Печење Тесто Алатки

DEN 148.80

Износот
check Това е достапна

ULKNN Силиконски Калап Фондан Чоколадо Торта Декорација За на Партијата Партии Фестивал Браун Чоколадо Мувла КАПРИЗ Печење Тесто Алатки

Тип:
Печење & Тесто Алатки
Материјал:
Силикони
Печење & Тесто Алатки Тип:
чоколадо мувла
Функција:
Еко-Пријателски
Број На Модел На:
GS6022
Бренд Име:
ULKNN
Комплет Број:
1
сертификација:
ФДУ
боја:
Браун
Тежина:
0.05kg
Големина:
21*11cm
Материјал:
Силикони
Употреба:
Чоколадо
Функција:
Вкусни Безбеден и удобен и убава

Слична стока во категоријата..