• Намалена цена
  • Ново
Коска Форма Алуминиум Мувла Cookie Торта Декорирање Легура Машина Калап За Печење Тесто Алатки За Печење Алатки За Колачи
zoom_in

Коска Форма Алуминиум Мувла Cookie Торта Декорирање Легура Машина Калап За Печење Тесто Алатки За Печење Алатки За Колачи

DEN 34.00 37.92

Износот
check Това е достапна


Материјал : метал
Тип : торта алатка
Количина : 1pcs
Боја : автоматски
Висок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистење!!! Почитувани, Ако го купите повеќе, јас ќе ви даде попуст или подарок. Добредојде !!!

Бренд Име:
FACEMILE
Печење & Тесто Алатки Тип:
колаче мувла
Материјал:
Метал
сертификација:
ФДУ
Функција:
Расположливиот
Број На Модел На:
20-20
Комплет Број:
1
Тип:
Печење & Тесто Алатки
Тип:
Печење & Тесто Алатки
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
каталог:
возен pin
Класификација:
готвење алатка
тип 1:
колаче машина
тип 2:
торта мазни
Стил:
Десерт Алатки

Слична стока во категоријата..