• Намалена цена
  • Ново
Оригиналната За Оригинални Зебра MZ220 Безжична Bluetooth Мобилни Термички Печатач За 50mm Билет Или Етикета Пренослив Печатач 203dpi
zoom_in

Оригиналната За Оригинални Зебра MZ220 Безжична Bluetooth Мобилни Термички Печатач За 50mm Билет Или Етикета Пренослив Печатач 203dpi

DEN 3648.00 3840.00

Износот
check Това е достапна


Оригиналната За Оригинални Зебра MZ220 Безжична Bluetooth Мобилни Термички Печатач За 50mm Билет Или Етикета Пренослив Печатач 203dpi
Пакетот Вклучува :
* 1pcs печатач
* 1pcs батеријата
* 1pcs Адаптер
* 1pcs чистење пен
* 1 тек на печатење на хартија
Продавачот Потсетување : * Пред купување Информации : Dute на различни даночни политики се разликува од земја до земја. Ве молиме имајте во предвид декларираната вредност кога ставање на ред или испратете ни e-mail за да не информирате. Доколку нема никаква напомена или e-mail за да не известите на декларираната вредност, ние се прогласи вредност како и обично. Ако царинскиот проблем се јавува, на купувачот да има примарна одговорност. * Проценува Испорака Време : во Рок од 1-5 дена по ред плаќање е направен. * Проценето Време на Испорака : Различни Превозот Метод Брод На друга Држава не е исто.Ве молиме проверете времето за испорака кога ќе изберете превозот метод. Нашиот успех зависи од клиентите задоволство.Затоа, вашите 5 Ѕвезди позитивни повратни информации е од исклучително значење за нас.Ако не сте задоволни со нашата предмети,ве молиме да ја искористам за момент да ни остави вашиот позитивен фидбек. Ве молиме НЕ остави никакви негативни повратни информации пред да контактирате со нас.Ние ќе ги направиме сите ние може и да работат со вас за да се решат проблемите.Доставува негативна повратна информација не е доцна ако проблемот не е решен.

Број На Модел На:
MZ220
Бренд Име:
SEEBZ
Тип:
Други
Стил:
Црна и Бела
Резолуција:
203dpi
користат за:
Приемот Печатач
Број На Модел На:
Зебра MZ220
Состојба:
Печатач за Полнење за Зебра MZ220

Слична стока во категоријата..