• Намалена цена
  • Ново
НОВИ Q1273-69157 Q1273-69233 ЗА Designjet 4000 4500 4520 PS Превоз СПС одбор Со кабел Плотер делови Бесплатен превозот
zoom_in

НОВИ Q1273-69157 Q1273-69233 ЗА Designjet 4000 4500 4520 PS Превоз СПС одбор Со кабел Плотер делови Бесплатен превозот

DEN 6156.00 6480.00

Износот
check Това е достапна


Контакт Со Нас На :
S kype : чен.huaijun
Whatsaap & Wechat : +8613825142208 Компатибилност : Designjet z4000 z4500 z4520 PS 44 инчен серија печатач Пакување Листа : 1 PCS X Превоз pac одбор Со кабел (НОВА )
Ние брод објекти надвор во рок од 2 работни дена по плаќање! Ние брод за снабдување адреса, ве молиме да ја потврдите вашата адреса при донесувањето на плаќање!
Предмети ќе се испраќаат преку Пост, e Packet, EMS или DHL во зависност од ситуацијата!
Тоа обично трае околу 7-25 работни дена да пристигне брзо сите земји, ако вашиот објект не пристигнат на време, ве молиме контактирајте со нас да го следиме тоа за вас! Купувачот може да се врати ставки назад кон нас за замена или рефундирање во рок од 30 дена по купувањето!
Се врати ставки мора да биде во оригинална амбалажа и да имаат никаков знак на злоупотреба!
Ве молиме контактирајте со нас прво, ако треба да се вратите на објектот назад! Ве молиме контактирајте со нас прв доколку постои било каков проблем со објектот или испорака!
Нашата Служба за корисници време : 9 : 00 - 18 : 00 на Пекинг Време (18 : 00-03 : 00 на Пацификот Време)!
Ве молиме контактирајте со нас преку Aliexpress Порака, како e-mail може да биде доставена до несакана пошта кутија!

Број На Модел На:
Designjet 4000 4500 4520
Тип:
Други

Слична стока во категоријата..