• Намалена цена
  • Ново
Vilaxh компатибилен Ујп 400 Тонер Вози опрема Assy покрие Опрема за HP laserjet Pro 400 M401 M425 M475 M451 Кертриџ Вози Опрема assy
zoom_in

Vilaxh компатибилен Ујп 400 Тонер Вози опрема Assy покрие Опрема за HP laserjet Pro 400 M401 M425 M475 M451 Кертриџ Вози Опрема assy

DEN 252.00 282.72

Износот
check Това е достапна


Vilaxh компатибилен Ујп 400 Тонер Вози опрема Assy покрие Опрема за HP laserjet Pro 400 M401 M425 M475 M451 Кертриџ Вози Опрема assy
Дел Број : laserjet pro 400
Вклучува : 1pcs опрема
Компатибилна со следниве модели :
За laserjet Pro 400 M401 M425 M475 M451 печатач делови
Превозот :
1. Нарачки обработени во рок од 24-48 часа на плаќање проверка.
2. Пред купување, ве Молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Или не, ве молам, точно пред исплата.
3. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите на
пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
4. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Плаќање :
1. Ние прифаќаме Alipay,. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2. Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
Гаранција :
1. 12 месеци Производителот . Купи со доверба!
2. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 30 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
3. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.
4. Се врати превозот е да се плати од страна на Купувачот.
Политики :
1. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
2. Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Број На Модел На:
laserjet pro 400
Бренд Име:
vilaxh
Тип:
Други
КОЛИЧИНА:
1pair
опрема:
Тонер Вози опрема Assy покрие Опрема
Тонер Вози опрема Assy:
Кертриџ Вози Опрема assy
маска опрема:
laserjet Pro 400 M401 M425 M475 M451
laserjet Pro M401 M425 M475 M451:
laserjet Pro M425 M475 M451
laserjet Pro M475 M451:
laserjet Pro M451
M401 M425 M475 M451:
Про M401 M425 M475 M451

Слична стока во категоријата..