• Намалена цена
  • Ново
1 сет 10ML 6PCS Шприц Мастило Refilling Алатки За HP за refilling со Refillable Касети и Мастило Снабдување Систем
zoom_in

1 сет 10ML 6PCS Шприц Мастило Refilling Алатки За HP за refilling со Refillable Касети и Мастило Снабдување Систем

DEN 311.00 388.80

Износот
check Това е достапна


1 сет 10 ML 6 PCS Шприц Мастило Refilling Алатки За HP за refilling со Refillable Касети и Мастило Снабдување Систем
- ПРОИЗВОД Детални ШОУ
Име на производ : мастило кертриџ рефил шприц Компатибилност : За HP 950 951 932 933 970 971 920 934 и сите за EPSON Брат CISS /CIS refillable мастило кертриџ, Голем формат refillable мастило или во компатибилен кертриџ мастило кертриџ воздух вакуум!
Состојба : Нова бренд
Производи Пакет : 6pcs 10 ML шприц Забелешка : Оваа ставка само со 1set алатка,тоа не вклучува ciss,или кертриџ.
Оваа алатка е главно за : 1 : заштеда на проблемот што воздухот-внесување на refillable мастило кертриџ или CISS на за EPSON и за Брат печатач. ако тие се внесуваат премногу воздух,тоа повеќе нема да испечатите правилно. па можете да го користите овој паметен алатка за полнење да ги направи целосен на мастило од си го цица на воздухот надвор. тоа може да се спаси и да се ревитализира вашата refillable мастило кертриџ или вашиот CISS. но, тоа нема да биде помогна за проблемот на мастило кертриџ беа borken или вашиот печатач главата е затнат. 2 : За празни CISS воздух вакуум : можете да вметнете оваа алатка на buttom на мастило, ciss кертриџ,тогаш си го цица некои Мастило од (за 3-5 ML),тогаш вашиот CISS мастило кертриџ ќе биде полн со мастило. Забелешка : ве Молиме оставете малку големина грешка поради прирачник за мерење. Се фокусира на Печатач и Печатач потрошен материјал ,ние сме ЕДЕН што го барате !

Бренд Име:
OLOEY
Напон:
220V
Број На Модел На:
мастило кертриџ рефил шприц
Тип:
Други
Употреба:
инјектираат мастило да мастило касети или CISS
клучни зборови:
мастило касети вшмукување совет/ шприц
Пакет:
6 компјутери
Број На Модел На:
мастило кертриџ рефил шприц
Име на производ:
мастило кертриџ рефил шприц
Состојба:
100% нов и висок квалитет
Тип:
мастило рефил кит
Компатибилност 1:
сите за EPSON Брат CISS /CIS refillable мастило кертриџ
Компатибилност 2:
За HP 950 951 932 933 970 971 920 934
Пакет:
6 компјутери 10ML шприц

Слична стока во категоријата..