• Намалена цена
  • Ново
Мастило Цевки систем Q1273-60300 Q1273-60254 Designjet 4000 4500PS 4520PS мастило плотер глава за печатење цевка 42inch CQ109-67004 Q1273-60228
zoom_in

Мастило Цевки систем Q1273-60300 Q1273-60254 Designjet 4000 4500PS 4520PS мастило плотер глава за печатење цевка 42inch CQ109-67004 Q1273-60228

DEN 12595.00 15744.00

Износот
check Това е достапна


Гаранција Услуга : земјите на ЕУ, купувачи, ве молиме забелешка : Поради посебната природа на печатач додатоци и компјутерски додатоци, сите производи што се продаваат во оваа продавница не се имплементира "две годишна гаранција услуга на стоката што се бара со правото на ЕУ". Печати ја главата производ canbe размена во рок од 7 дена по добивањето на пакетот , други производи гаранција за 3 месеци,производ на површината defecty треба да обезбеди видео на отворањето на пакетот. Над решение, ако купувачите не го прифати,ве молиме да не купи, ве молиме разбирање! Земјите Членки на ЕУ : Финска, Шведска, Велика Британија, Белгија, Бугарија, чешка Република, Данска, Германија, Естонија, Ирска, Грција, Шпанија, Франција, Хрватска, Италија, Кипар, Латвија, Литванија, Луксембург, Унгарија, Малта, Холандија, Австрија, Полска, Португалија, Романија, Словенија, Словачка.Гаранција Услуга : земјите на ЕУ, купувачи, ве молиме забелешка : Поради посебната природа на печатач додатоци и компјутерски додатоци, сите производи што се продаваат во оваа продавница не се имплементира "две годишна гаранција услуга на стоката што се бара со правото на ЕУ". Печати ја главата производ canbe размена во рок од 7 дена по добивањето на пакетот , други производи гаранција за 3 месеци,производ на површината defecty треба да обезбеди видео на отворањето на пакетот. Над решение, ако купувачите не го прифати,ве молиме да не купи, ве молиме разбирање! Земјите Членки на ЕУ : Финска, Шведска, Велика Британија, Белгија, Бугарија, чешка Република, Данска, Германија, Естонија, Ирска, Грција, Шпанија, Франција, Хрватска, Италија, Кипар, Латвија, Литванија, Луксембург, Унгарија, Малта, Холандија, Австрија, Полска, Португалија, Романија, Словенија, Словачка.
• Ве молиме оставете порака по ред .
• Кој е вашиот печатач модел ?
• Не остави порака ,тогаш вообичаено е за Designjet 4000
• нови оригинални ,добро работи,по тест, пакет повторно,исто како слика.
• По инсталацијата,ако не работат,ве молиме контактирајте со нас што е можно,нашите инженери ќе ви помогне да го решите вашиот проблем.
• Се надевам дека купувачот не ќе се отвори спорот без conmunication . ние ќе се потрудиме да ви обезбедиме квалитетна услуга.
• Стандардниот превозот е Кина пост воздух mail(Ali Express Стандард Превозот).
• Препорачуваме на клиентите да изберете Aliexpress стандард за испорака метод,што е 60 дена не deliveried ќе се направи целосна реконструкција,и
ако пакет изгубени или скрши на транспорт, исто така, може да се добие целосна reufund од шпедиција.тоа е добро и за продавачот и
купувачот.
• Нормален пристигнување време е за 15~60days.

Бренд Име:
SWZNPART
Број На Модел На:
4000
Тип:
Други
Состојба:
Нови оригинални

Слична стока во категоријата..