• Намалена цена
  • Ново
Myfmat обичај нога кожа автомобил патосници за KIA Фреди К2 К3 K4 K5 K3S CERATO Карневал VQ Opirus бесплатен превозот водоотпорен безбедно
zoom_in

Myfmat обичај нога кожа автомобил патосници за KIA Фреди К2 К3 K4 K5 K3S CERATO Карневал VQ Opirus бесплатен превозот водоотпорен безбедно

DEN 9877.00 10620.96

Износот
check Това е достапна


Внимание :
Нашата кожа производи се однесуваат на стп кожа, не е природно животинско крзно.
за столче, се покрива или перници или патосници или багажникот мат, ние исто така имаат различни големини, па ве молиме да го името на вашиот автомобил марка и модел.
кога ќе нарачате ве молиме да ја оставите пораката како што следува :
1) која боја ви се допаѓа најдобро
2) вашиот автомобил е бренд и во која година е произведен -на пример : Фолксваген Поло 2014 Година ,Форд Фокус 2015 Година ,Benz C200 2016 година..
3) вашиот автомобил е задните седишта имаат потпирач кутија или не
4) на задното седиште партиција е 4/6 сооднос или не, или задното седиште е целиот дел.
ако вашиот задното седиште е 4/6 сооднос,ве молиме ги споделите со нас една помала седиште ако доаѓа зад возачите на седиште
исто така, вашиот автомобил е лево-drived автомобил или десно-drived автомобил
5) вашиот автомобил е задните седишта имаат 2 или 3 потпирачи за глава, вашиот автомобил е потпирачи за глава е правно лице или да имаат дупки, ако е можно, ве молиме приложете 1 или 2 слики на вашиот задното седиште
6) ги твоето полно име и детални адреса вклучувајќи телефонски број-многу е важно да бидете сигурни дека нашите производи може да ви стигне точно
Некои од спорт стил опфаќа треба да се нарача во однапред, ве молиме бидете сигурни дека ако тоа може да се нарача тука во прв план.
Ако тоа може да се нарача, ве молиме да обрнете, а потоа фабриката ќе го направи тоа според вашиот автомобил. За автомобилот кат мат( автомобил тепих ), ќе се продава и лево волан и право воланот на автомобилот теписи. Но треба да ни кажете на вашиот автомобил е лево-drived или десно-drived.
Производи
· Сите наши производи се 100% исто како фотографии, она што го гледате е она што ќе добиете!
· Сите производи што ги нудиме се со висок квалитет и конкурентна цена.
Пад На Превозот
· Можете да го прикажете сите наши слики за вашите клиенти слободно.
· Да ни ги испратите вашите клиенти превозот адреса, кога се одржи вашата цел и кажете ни ја вашата точни барања (исто така, може да го напишете вашиот клиент е превозот адреса директно во вашата нарачка)
Увозни давачки
· Даноци и давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
· Ние ќе ја испратите вашата парцели како подарок и го прогласи законот вредност под $50 за да се обидуваме се потрудиме да се избегне вашиот царинска такса.
Политика На Враќање
· Откако ќе прими пакет, ве молиме ни e-mail во рок од 3 дена ако не сте задоволни или не се штети во транспортот. Но мора да ни даде фотографии од нив да го докаже тоа.
· Ако сакате да се вратите на предмети, ве молиме имајте ги во иста состојба како што била испратена.

Боја Име:
Црна, Сива, Црвена, Портокалова, Кафеава, Беж
Тип На Објект:
Матс & Теписи
Душата-Година:
2011,2013,2014,2015,2012,2010
Објектот Должина:
90cm
Објектот Тежина:
3kg
Kia Модел:
душата
Бренд Име:
Myfmat
Материјал Тип:
вештачка кожа
Специјални Функции:
Водоотпорен лесно чистење трајни елегантен против пролизгување трендовски домот безбедно
Пополнување Материјал:
Синтетички Влакна
Патосници Тип:
Жица Мат
Име На Модел:
f3
Објектот Ширина:
60cm
Објектот Дијаметар:
50cm
Објектот Висина:
3cm
За Возило Брендови/Модел:
Kia

Слична стока во категоријата..