• Намалена цена
  • Ново
Дрво Жито Целосна Опкружувачки Водоотпорен Теписи Подигање на Сопствен Автомобил Багажникот Душеци за SSsangyong Kyron Rexton Korando ActYon Претседател
zoom_in

Дрво Жито Целосна Опкружувачки Водоотпорен Теписи Подигање на Сопствен Автомобил Багажникот Душеци за SSsangyong Kyron Rexton Korando ActYon Претседател

DEN 8493.00 9542.40

Износот
check Това е достапна


Како секој сет душеци се приспособен на секој автомобил,ве Молиме оставете порака за вашиот автомобил модел,направени година кога цел (како што се Ауди П5/ 5seats /2017 година/Црна, Црвена Боја) Ако можете да ни Испратите некои слики ќе биде уште подобро. И ние може да прилагодено за повеќето автомобили,не може да ги листа сите во сајт. Можете да се распрашува со нашата онлајн услуга.Ви благодариме
'

Тип На Објект:
Матс & Теписи
Објектот Должина:
88
Korando-Година:
2008,2007,2009
Име На Модел:
431Ssangyong
Материјал Тип:
вештачка кожа
Пополнување Материјал:
Синтетички Влакна
Објектот Висина:
35
Ssangyong Модел:
Korando
Специјални Функции:
автомобил багажникот душеци за Ssangyong
Објектот Ширина:
78
Објектот Тежина:
3.5kgs
Патосници Тип:
Мат Кожа
За Возило Брендови/Модел:
Ssangyong
Модел:
дрво жито автомобил багажникот душеци
Текстурата на материјалот:
TPE+XPE+ antiskid материјал
Обликот:
3D

Слична стока во категоријата..