• Намалена цена
  • Ново
Дрво Жито Целосна Опкружувачки Водоотпорен Теписи Подигање Обичај Специјални Автомобили Багажникот Душеци за Nissan Patrol GT-R 270Z NV200 X-Trail Fuga
zoom_in

Дрво Жито Целосна Опкружувачки Водоотпорен Теписи Подигање Обичај Специјални Автомобили Багажникот Душеци за Nissan Patrol GT-R 270Z NV200 X-Trail Fuga

DEN 8493.00 9542.40

Износот
check Това е достапна


Како секој сет душеци се приспособен на секој автомобил,ве Молиме оставете порака за вашиот автомобил модел,направени година кога цел (како што се Ауди П5/ 5seats /2017 година/Црна, Црвена Боја) Ако можете да ни Испратите некои слики ќе биде уште подобро. И ние може да прилагодено за повеќето автомобили,не може да ги листа сите во сајт. Можете да се распрашува со нашата онлајн услуга.Ви благодариме
'

Тип На Објект:
Матс & Теписи
Објектот Должина:
88
X-Trail-Година:
2008,2012,2013,2010,2011,2015,2014
Име На Модел:
431nissan222
За Возило Брендови/Модел:
Nissan
Материјал Тип:
вештачка кожа
Специјални Функции:
автомобил багажникот душеци за Nissan
Пополнување Материјал:
Синтетички Влакна
Објектот Висина:
35
Објектот Ширина:
78
Nissan Модел:
X-Trail
Објектот Тежина:
3.5kgs
Патосници Тип:
Мат Кожа
Модел:
дрво жито автомобил багажникот душеци
Текстурата на материјалот:
TPE+XPE+ antiskid материјал
Обликот:
3D

Слична стока во категоријата..