• Намалена цена
  • Ново
MANJIANGHONG Гроздобер Мажите чанта Висок капацитет патна торба мажите платно торба Бизнис Секојдневен торба за лаптоп Crossbody чанти
zoom_in

MANJIANGHONG Гроздобер Мажите чанта Висок капацитет патна торба мажите платно торба Бизнис Секојдневен торба за лаптоп Crossbody чанти

DEN 1428.00 2505.12

Износот
check Това е достапна


Тип На Објект:
Патни Торби
Објектот Висина:
12inch
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Патент
Пол:
Мажи
Објектот Тежина:
1.1kg
Објектот Должина:
16.8inch
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Главен Материјал:
Платно
Имаат Drawbars:
No
Бренд Име:
MANJIANGHONG
Број На Модел На:
bz-8-1270-66
Материјал Состав:
Платно
патна торба:
Патување Duffle
Повод:
Разноврсна
Објектот Ширина:
6inch
Стил:
Европски и Американски Стил
Бесплатен превозот :
Yes
Трговија на големо:
Yes

Слична стока во категоријата..