• Намалена цена
  • Ново
Ново Бебе Чевли за Девојка Момче Секојдневен Чевли на Новородените Кадифен Booties Малиот Патики Sapatos Infantil Toodler Мека Мрачно Зимски Чевли
zoom_in

Ново Бебе Чевли за Девојка Момче Секојдневен Чевли на Новородените Кадифен Booties Малиот Патики Sapatos Infantil Toodler Мека Мрачно Зимски Чевли

DEN 238.00 335.52

Износот
check Това е достапна


Ново Бебе Чевли за Девојка Момче Секојдневен Чевли на Новородените Кадифен Booties Малиот Патики Sapatos Infantil Toodler Мека Мрачно Зимски Чевли
100% Сосема Нов & Висок Квалитет
Материјал : Памук Ткаенини + Кадифен
Стил : Креветчето Чевли
Боја : Розова, Сина
Големина : Одговара За 0-18 Месеци Бебето
Ве молиме Проверете ја Големината на Табелата за Референца :
Големина Препорачуваме за Дете Единствена Должина
11 (1) 0-6 Месеци 11 cm / 4.3 инчи
12 (2) 6-12 Месеци 12 cm / 4.7 инчи
13 (3) 12-18 Месеци 13 cm / 5.1 инчи
1 инч =2.54 см
Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Ве молиме изберете големина со Единствена Должина, годишна возраст е само за референца.
Поради фактори како што се прикаже пиксели, па така не може да биде малку боја разлика
Бидејќи на различни мерни методи, може да се 1-3cm од дозволената спектар грешка.
Објектот Вклучува :
1 Пар Бебе Чевли
За Shippment 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот Превозот адреса. 4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. 6. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите! За Враќање / Поврат 1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и ние ќе не издаде враќање на парите или замена за вас. Не постојат исклучоци. Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. 2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID. 3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. 4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот не е како рекламира. Нашата Гаранција 1. 12 месеци Производители ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. 2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно).

Бебе Возраст:
0-6 Месеци, 7-12 Месеци, 13-18 Месеци
Бренд Име:
annnowl
Пол:
Унисекс
Горниот Материјал:
Платно
Шаблон Тип:
Цврста
Outsole Материјал:
Гума
Моден Елемент:
Тока
Сезоната:
Сите Сезони
Затворање Тип:
Кука & Јамка
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Возраст Опсег:
0-1M,2M,4M,3M,12M,6M,18 МИЛИОНИ,9M,1M,5M,11M,13M,16М,8M,10M,7M,15 МИЛИОНИ,17M
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
секојдневен чевли
SKU:
An7863
одговараат за:
Новороденче,доенчиња,години
Бебе Чевли:
За бебето, момчиња,девојки
Стил:
креветчето чевли
моден стил:
бебе мокасини
квалитет:
100% Нов Висок Квалитет
Големина:
Fit for 0-18 months baby
боја:
розова, сина
Сезони:
пролет,лето,есен,зима
Години:
2017 нова мода

Слична стока во категоријата..