• Ново
DB7424 Дејв Бела пролет бебе момче fasion чевли цртан филм печати чевли
zoom_in

DB7424 Дејв Бела пролет бебе момче fasion чевли цртан филм печати чевли

DEN 1147.20

Износот
check Това е достапна


Чевли Големина:
5.5, 6, 6.5, 7, 8, 8.5, 9, 10, 10.5
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
секојдневен чевли
Insole Материјал:
Памук
Функција:
Дише
Горниот Материјал:
Mesh (Воздух мрежа)
Пол:
Момчиња
Бренд Име:
ДЕЈВ&БЕЛА
Затворање Тип:
Лизга-На
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Шаблон Тип:
Печати
Outsole Материјал:
Гума

Слична стока во категоријата..