• Намалена цена
  • Ново
Дизни автомобили Деца Секојдневен Чевли на Пролет, Есен автомобил светла LED блиц 2108 момчиња цртан филм училиште студентски Патики Европа големина 25-29
zoom_in

Дизни автомобили Деца Секојдневен Чевли на Пролет, Есен автомобил светла LED блиц 2108 момчиња цртан филм училиште студентски Патики Европа големина 25-29

DEN 1160.00 1247.52

Износот
check Това е достапна

Ве молиме да забележите дека големината погоре е внатрешна должина. И таму можеби 0-1cm грешка поради мерење со рака. Големината треба=должина на вашето дете нозе+0.8~1,5 см ве Молиме изберете поголема големина за децата нозе расте многу брзо, и ние треба некое време да брод од Кина пост воздух mail чевлите доаѓа без кутија Светилка и батеријата е потрошен, ние ќе ги провери пред пратката, транзит може да предизвика батеријата истекува на светилка не светлина, ова не е голем квалитет проблем;ние се сигурни сме го испрати со сите светлина .

Чевли Големина:
9, 9.5, 10, 11, 11.5
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
секојдневен чевли
Шаблон Тип:
Цврста
Затворање Тип:
Кука & Јамка
Insole Материјал:
Памук
Возраст Опсег:
6T,9T,14T,13T,12T,10T,8T,11T,7T
Пол:
Момчиња
Бренд Име:
ДИЗНИ
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Горниот Материјал:
PU
Функција:
Дише
Сезоната:
Сите Сезони
Outsole Материјал:
Гума

Слична стока во категоријата..