• Намалена цена
  • Ново
Нова Пролет Деца Девојки Блескав Патики Чевли Прозрачна Чевли за Девојки Рамен Led Патики Деца ЕУ, 21-30
zoom_in

Нова Пролет Деца Девојки Блескав Патики Чевли Прозрачна Чевли за Девојки Рамен Led Патики Деца ЕУ, 21-30

DEN 345.00 479.04

Износот
check Това е достапна

Драги пријатели : Бидејќи сите деца чевли големина е разликата,Кога ќе ги нарачате на детски чевли,треба да се во согласност со Нашите големина и внатрешна должина. Според Insole должина.(Insole должина=Нога должина +1cm) САД големината Не е Стандарден ,Само погодно за вас да се направи нарачка. Удобно должина е на нога должина додадете околу 1cm. И Бидејќи на долго време, време на испорака од страна на Кина Пост Воздух Mail и детето ќе растат брзо ве молиме изберете повеќе поголемо големина на чевли за вашето дете. Ве молиме изберете вистинската големина. Сите чевли ќе биде транспортирана со меур торби,не кутии !!!

Чевли Големина:
6.5, 7, 7.5, 8, 9, 10, 11, 11.5, 12.5, 13.5
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
секојдневен чевли
Возраст Опсег:
32M,14M,13M,30M,33M,31M,22M,17M,21M,12M,25M,4T,19M,27M,34M,24M,20M,16M,5T,26M,6T,35M,23M,15M,3T,18M,29M,28M,7T
Затворање Тип:
Кука & Јамка
Insole Материјал:
ЕВА
Шаблон Тип:
Печати
Пол:
Унисекс
Функција:
Запалени
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Сезоната:
Сите сезоната
Горниот Материјал:
Mesh (Воздух мрежа)
Бренд Име:
DDAYXXUAN
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Outsole Материјал:
Гума

Слична стока во категоријата..